EMOS - 4, 5W 2200K E27 Vintage filament LED fényforrás Emos (EM Z52032)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030924 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 420 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 95mm x 140mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 320° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4,5W |