EMOS - 4, 5W 3000K 100° MR16 LED fényforrás Emos (EM ZQ8433)
0 / 5
0 / 5
Az izzó 12 V-os DC vagy AC (legfeljebb 50 Hz) áramforrásról működtethető.
| Termék ID: | #6027731 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 380 Lumen |
| Foglalat: | GU5.3 |
| Garancia: | 3 év |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | 46 × 50 × 50 mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 100° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4,5W |