EMOS - 5, 5W 3000K E27 LED fényforrás Emos (EM ZL6F22)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033631 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 470 Lumen |
| Fényforrás alakja: | kisgömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 45mm x 82mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 5,5W |