EMOS - 7, 2W 4000K E27 LED fényforrás Emos (EM ZF5168)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027282 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 1521 Lumen |
| Fényforrás alakja: | gömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 5 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 60mm x 108mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 7,2W |