EMOS - 7W 6500K 100° GU10 LED fényforrás Emos (EM ZQ8E44)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6034305 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 806 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50mm x 58mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 100° |
| Színhőmérséklet: | hideg fehér |
| Teljesítmény: | 7W |