EMOS - A60 E27 75W ZQ5151.3
0 / 5
0 / 5
Emos ZQ5151.3 LED izzó E27 A60 10,7W 1060lm 4000K semleges feh. 180° vil. szög 3 év garancia 3db/cs foglalat E27 fény színe természetes fehér fogyasztás 10,7 W helyettesítő 75 W fényáram 1 060 lm méretek 120 × 60 × 60 mm sorozat CLASSIC dimmelhető nem forma A60 színhőmérséklet 4 000 K feszültség 230 V~/50 Hz sugárzási szög 180° színvisszaadási index (CRI) Ra >80 energiaosztály F élettartam 30 000 óra technológia LED chipek száma nincs megadva chipek típusa SMD teljesítménytényező 0,56 kapcsolási ciklusok száma 25 000 fényhasznosítás 99 lm/W garancia-időszak 3 év értékesítési csomagolás 3 db, doboz
| Termék ID: | #6029808 |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1060 lm |
| Fényhasznosítás: | 99 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 10.7 W |
| Sugárzási szög: | 180 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |