EMOS - Classic led izzó G9 2.6W 320lm meleg fehér (ZQ9533)
0 / 5
0 / 5
Világítsa meg otthonát!Minőségi és gazdaságos G9 foglalatú LED-izzókat keres a megfelelő világításhoz? Új sorozattal állunk elő, tartós műanyag házzal . Az izzókat minimális h ősugárzás és rendkívül hosszú élettartam jellemzi, ami garantálja az energiatakarékosságot. Nem csupán kis dekorlámpákba valók. Széleskörűen használhatók fürdőszobákban, előszobákban, folyosókon, de akár nappalikban és más lakóhelyiségekben is. Miniatűr méreteik ellenére szemkápráztatóan nagy a teljesítményük . A flicker-free funkció villogásmentes működést garantál.
| Termék ID: | #6033351 |
| chipek száma: | 18 |
| chipek típusa: | SMD |
| dimmelhető: | nem |
| élettartam: | 30 000 óra |
| energiaosztály: | E |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, kis doboz |
| fény színe: | meleg fehér |
| fényáram: | 320 lm |
| fényhasznosítás: | 123 lm / W |
| foglalat: | G9 |
| forma: | JC |
| helyettesítő: | 30 W |
| kapcsolási ciklusok száma: | 25 000 |
| méretek: | 52 × 15 × 15 mm |
| sorozat: | CLASSIC |
| sugárzási szög: | 320° |
| színhőmérséklet: | 3 000 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0,53 |