EMOS - Classic LED izzó JC G9 2.6W 320lm természetes fehér (ZQ9534)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033612 |
| chipek száma: | 18 |
| chipek típusa: | SMD |
| dimmelhető: | nem |
| élettartam: | 30 000 óra |
| energiaosztály (2021.9.1 -től): | E |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, kis doboz |
| fény színe: | természetes fehér |
| fényáram: | 320 lm |
| fényhasznosítás: | 123 lm/W |
| feszültség: | 230 V~/50 Hz |
| foglalat: | G9 |
| fogyasztás: | 2,6 W |
| forma: | JC |
| garancia-időszak: | 3 év |
| helyettesítő: | 30 W |
| kapcsolási ciklusok száma: | 25 000 |
| méretek: | 52 × 15 × 15 mm |
| sorozat: | CLASSIC |
| sugárzási szög: | 320° |
| színhőmérséklet: | 4 000 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0,53 |