EMOS - Classic LED izzó A67 E27 19W 2452lm hideg fehér (ZQ5185)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028040 |
| chipek száma: | nincs megadva |
| chipek típusa: | SMD |
| dimmelhető: | nem |
| élettartam: | 30 000 óra |
| energiaosztály (2021.9.1 -től): | E |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, kis doboz |
| fény színe: | hideg fehér |
| fényáram: | 2 452 lm |
| fényhasznosítás: | 129 lm/W |
| feszültség: | 230 V~/50 Hz |
| foglalat: | E27 |
| fogyasztás: | 19 W |
| forma: | A67 |
| garancia-időszak: | 3 év |
| helyettesítő: | 150 W |
| kapcsolási ciklusok száma: | 25 000 |
| méretek: | 143 × 67 × 67 mm |
| sorozat: | CLASSIC |
| sugárzási szög: | 200° |
| színhőmérséklet: | 6 500 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0,56 |