EMOS - Classic LED izzó E14 4.5W 465lm természetes fehér (ZQ9141)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033929 |
| chipek típusa: | SMD |
| dimmelhető: | nem |
| élettartam: | 30 000 óra |
| energiaosztály: | F |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, bliszter |
| fény színe: | természetes fehér |
| fényáram: | 465 lm |
| fényhasznosítás: | 103 lm / W |
| foglalat: | E14 |
| forma: | JC |
| helyettesítő: | 40 W |
| kapcsolási ciklusok száma: | 25 000 |
| méretek: | 58 × 20 × 20 mm |
| sorozat: | CLASSIC |
| sugárzási szög: | 300° |
| színhőmérséklet: | 4 000 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0,35 |