EMOS - LED Fénycső T8 20, 6W 1500 3100lm hideg fehér (Z73236)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030611 |
| chipek száma: | nincs megadva |
| chipek típusa: | SMD |
| dimmelhető: | nem |
| élettartam: | 50 000 óra |
| energiaosztály (2021.9.1 -től): | D |
| értékesítési csomagolás: | 10 db, doboz |
| fény színe: | hideg fehér |
| fényáram: | 3 100 lm |
| fényhasznosítás: | 150 lm/W |
| feszültség: | 230 V~/50 Hz |
| foglalat: | G13 |
| fogyasztás: | 20,6 W |
| forma: | T8 |
| garancia-időszak: | 5 év |
| helyettesítő: | nincs megadva |
| kapcsolási ciklusok száma: | 25 000 |
| méretek: | 27 × 1514 × 27 mm |
| sorozat: | PROFI PLUS |
| sugárzási szög: | 260° |
| színhőmérséklet: | 6 500 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0,96 |