EMOS - LED Fénycső T8 24, 3 W 2 500 lm természetes fehér (Z73133)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031492 |
| chipek száma: | 120 |
| chipek típusa: | SMD |
| dimmelhető: | nem |
| élettartam: | 20 000 óra |
| energiaosztály (2021.9.1 -től): | F |
| értékesítési csomagolás: | 25 db, kis doboz |
| fény színe: | természetes fehér |
| fényáram: | 2 500 lm |
| fényhasznosítás: | 103 lm/W |
| feszültség: | 230 V~/50 Hz |
| foglalat: | G13 |
| fogyasztás: | 24,3 W |
| forma: | T8 |
| garancia-időszak: | 2 év |
| helyettesítő: | nincs megadva |
| kapcsolási ciklusok száma: | 20 000 |
| méretek: | 1 500 × 26 × 26 mm |
| sorozat: | BASIC |
| sugárzási szög: | 260° |
| színhőmérséklet: | 4 000 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0,5 |