EMOS - LED Filament izzó E27 11W 1521lm meleg fehér (Z74284)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028208 |
| chipek száma: | 4 |
| chipek típusa: | COB |
| dimmelhető: | nem |
| élettartam: | 25 000 óra |
| energiaosztály (2021.9.1 -től): | D |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, kis doboz |
| fény színe: | meleg fehér |
| fényáram: | 1 521 lm |
| fényhasznosítás: | 138 lm/W |
| feszültség: | 230 V~/50 Hz |
| foglalat: | E27 |
| fogyasztás: | 11 W |
| forma: | A67 |
| garancia-időszak: | 3 év |
| helyettesítő: | 100 W |
| kapcsolási ciklusok száma: | 15 000 |
| méretek: | 123 × 67 × 67 mm |
| sorozat: | FILAMENT |
| sugárzási szög: | 320° |
| színhőmérséklet: | 2 700 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0,62 |