EMOS - LED izzó Classic A60 / E27 / 5, 8 W (50 W) / 645 lm / Természetes fehér (ZQ5E33) - webshop
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029862 |
| chipek száma: | nincs megadva |
| chipek típusa: | SMD |
| dimmelhető: | nem |
| élettartam: | 30 000 óra |
| energiaosztály: | E |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, kis doboz |
| fény színe: | természetes fehér |
| fényáram: | 645 lm |
| fényhasznosítás: | 111 lm/W |
| feszültség: | 230 V~/50 Hz |
| foglalat: | E27 |
| fogyasztás: | 5,8 W |
| forma: | A60 |
| garancia-időszak: | 3 év |
| helyettesítő: | 50 W |
| kapcsolási ciklusok száma: | 30 000 |
| méretek: | 60 × 60 × 107 mm |
| sorozat: | CLASSIC |
| sugárzási szög: | 180° |
| színhőmérséklet: | 4 000 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0.50 |