EMOS - LED izzó Classic Mini Globe / E27 / 4, 2 W (40 W) / 470 lm / Meleg fehér (ZQ6E21) - webshop
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028891 |
| chipek száma: | nincs megadva |
| chipek típusa: | SMD |
| dimmelhető: | nem |
| élettartam: | 30 000 óra |
| energiaosztály: | E |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, kis doboz |
| fény színe: | meleg fehér |
| fényáram: | 470 lm |
| fényhasznosítás: | 112 lm/W |
| feszültség: | 230 V~/50 Hz |
| foglalat: | E27 |
| fogyasztás: | 4,2 W |
| forma: | Mini Globe |
| garancia-időszak: | 3 év |
| helyettesítő: | 40 W |
| kapcsolási ciklusok száma: | 30 000 |
| méretek: | 45 × 45 × 77 mm |
| sorozat: | CLASSIC |
| sugárzási szög: | 150° |
| színhőmérséklet: | 2 700 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0.50 |