EMOS - LED izzó Classic MR16 / GU10 / 7 W (60 W) / 806 lm / meleg fehér (ZQ8E42) - webshop
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028974 |
| chipek száma: | nincs megadva |
| chipek típusa: | SMD |
| dimmelhető: | nem |
| élettartam: | 30 000 óra |
| energiaosztály: | E |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, kis doboz |
| fény színe: | meleg fehér |
| fényáram: | 806 lm |
| fényhasznosítás: | 115 lm/W |
| feszültség: | 230 V~/50 Hz |
| foglalat: | GU10 |
| fogyasztás: | 7 W |
| forma: | MR16 |
| garancia-időszak: | 3 év |
| helyettesítő: | 60 W |
| kapcsolási ciklusok száma: | 30 000 |
| méretek: | 50 × 50 × 58 mm |
| sorozat: | CLASSIC |
| sugárzási szög: | 100° |
| színhőmérséklet: | 3 000 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0.50 |