EMOS - LED izzó Filament A60 / E27 / 11W (100W) / 1521 lm / meleg fehér (ZF5164D) - webshop
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027689 |
| chipek száma: | nincs megadva |
| chipek típusa: | COB |
| dimmelhető: | igen |
| élettartam: | 25 000 óra |
| energiaosztály: | D |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, kis doboz |
| fény színe: | meleg fehér |
| fényáram: | 1 521 lm |
| fényhasznosítás: | 138 lm/W |
| feszültség: | 230 V~/50 Hz |
| foglalat: | E27 |
| fogyasztás: | 11 W |
| forma: | A60 |
| garancia-időszak: | 3 év |
| helyettesítő: | 100 W |
| kapcsolási ciklusok száma: | 25 000 |
| méretek: | 60 × 60 × 108 mm |
| sorozat: | FILAMENT |
| sugárzási szög: | 320° |
| színhőmérséklet: | 2 700 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0.94 |