EMOS - LED izzó GoSmart A65 / E27 / 14 W (94 W) / 1 400 lm / RGB / dimmelhető / Wi-Fi (ZQW516R)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029878 |
| chipek száma: | nincs megadva |
| chipek típusa: | SMD |
| dimmelhető: | igen |
| élettartam: | 20 000 óra |
| energiaosztály: | F |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, kis doboz |
| fény színe: | RGB |
| fényáram: | 1 400 lm |
| fényhasznosítás: | 100 lm/W |
| feszültség: | 230 V~/50 Hz |
| foglalat: | E27 |
| fogyasztás: | 14 W |
| forma: | A65 |
| garancia-időszak: | 2 év |
| helyettesítő: | 94 W |
| kapcsolási ciklusok száma: | 15 000 |
| méretek: | 65 × 65 × 134 mm |
| sorozat: | GoSmart |
| sugárzási szög: | 200° |
| színhőmérséklet: | 2 700–6 500 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| technológia: | LED |
| teljesítménytényező: | 0,65 |