EMOS - ZF5157.3, LED izzó Filament A60 / E27 / 5 W (75 W) / 1 060 lm / meleg fehér 3db (ZF5157-3)
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 3 db, doboz
Méretek: 60 × 60 × 105 mm
Feszültség: 230 V~/50 Hz
Fényáram: 1 060 lm
Garancia-időszak: 5 év
Fény színe: meleg fehér
Sugárzási szög: 300°
Fogyasztás: 5 W
Chipek száma: 4.0
Chipek típusa: COB
Dimmelhető: nem
Élettartam: 50 000 óra
Energiaosztály: A
Fényhasznosítás: 212 lm/W
Foglalat: E27
Forma: A60
Helyettesítő: 75 W
Kapcsolási ciklusok száma: 30 000
Sorozat: FILAMENT
Színhőmérséklet: 2 700 K
Színvisszaadási index (cri): Ra >80
Technológia: LED
Teljesítménytényező: 0,5
| Termék ID: | #6033096 |
| Cikkszám: | ZF5157.3 |
| EAN kód: | 8592920120712 |
| Chipek száma: | 4 |
| Chipek típusa: | COB |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 50 000 óra |
| Energiaosztály: | A |
| Fényhasznosítás: | 212 lm/W |
| Feszültség: | 230 V-/50 Hz |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Színhőmérséklet: | 2 700 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| Teljesítménytényező: | 0,5 |