EMOS - ZF5264D, LED izzó Filament A60 / E27 / 11W (100W) / 1521 lm / természetes fehér (ZF5264D)
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 1 db, kis doboz
Méretek: 60 × 60 × 108 mm
Feszültség: 230 V~/50 Hz
Fényáram: 1 521 lm
Garancia-időszak: 3 év
Fény színe: természetes fehér
Sugárzási szög: 320°
Fogyasztás: 11 W
Chipek típusa: COB
Dimmelhető: igen
Élettartam: 25 000 óra
Energiaosztály: D
Fényhasznosítás: 138 lm/W
Foglalat: E27
Forma: A60
Helyettesítő: 100 W
Kapcsolási ciklusok száma: 25 000
Sorozat: FILAMENT
Színhőmérséklet: 4 000 K
Színvisszaadási index (cri): Ra >80
Technológia: LED
Teljesítménytényező: 0,95
| Termék ID: | #6033016 |
| Cikkszám: | ZF5264D |
| EAN kód: | 8592920125113 |
| Chipek típusa: | COB |
| Dimmelhető: | igen |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energiaosztály: | D |
| Fényhasznosítás: | 138 lm/W |
| Feszültség: | 230 V-/50 Hz |
| Sugárzási szög: | 320° |
| Színhőmérséklet: | 4 000 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| Teljesítménytényező: | 0,95 |