EMOS - ZQ5160.3, LED izzó Classic A60 / E27 / 13, 2 W (100 W) / 1 521 lm / meleg fehér 3db (ZQ5160-3)
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 3 db, doboz
Méretek: 120 × 60 × 60 mm
Feszültség: 230 V~/50 Hz
Fényáram: 1 521 lm
Garancia-időszak: 3 év
Fény színe: meleg fehér
Sugárzási szög: 180°
Fogyasztás: 13,2 W
Chipek típusa: SMD
Dimmelhető: nem
Élettartam: 30 000 óra
Energiaosztály: E
Fényhasznosítás: 115 lm/W
Foglalat: E27
Forma: A60
Helyettesítő: 100 W
Kapcsolási ciklusok száma: 25 000
Sorozat: CLASSIC
Színhőmérséklet: 2 700 K
Színvisszaadási index (cri): 82
Technológia: LED
Teljesítménytényező: 0,56
| Termék ID: | #6028794 |
| Cikkszám: | ZQ5160.3 |
| EAN kód: | 8592920079942 |
| Chipek típusa: | SMD |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 30 000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényhasznosítás: | 115 lm/W |
| Feszültség: | 230 V-/50 Hz |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | 2 700 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | 82 |
| Teljesítménytényező: | 0,56 |