EMOS - ZQ5E53, LED izzó Classic A60 / E27 / 9, 5 W (75 W) / 1055 lm / Természetes fehér (ZQ5E53)
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 1 db, kis doboz
Méretek: 60 × 60 × 109 mm
Feszültség: 230 V~/50 Hz
Fényáram: 1 055 lm
Garancia-időszak: 3 év
Fény színe: természetes fehér
Sugárzási szög: 180°
Fogyasztás: 9,5 W
Chipek típusa: SMD
Dimmelhető: nem
Élettartam: 30 000 óra
Energiaosztály: E
Fényhasznosítás: 111 lm/W
Foglalat: E27
Forma: A60
Helyettesítő: 75 W
Kapcsolási ciklusok száma: 30 000
Sorozat: CLASSIC
Színhőmérséklet: 4 000 K
Színvisszaadási index (cri): Ra >80
Technológia: LED
Teljesítménytényező: 0.50
| Termék ID: | #6033297 |
| Cikkszám: | ZQ5E53 |
| EAN kód: | 8592920126561 |
| Chipek típusa: | SMD |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 30 000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényhasznosítás: | 111 lm/W |
| Feszültség: | 230 V-/50 Hz |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | 4 000 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| Teljesítménytényező: | 0.50 |