EMOS - ZQ6E23-3, LED izzó Classic Mini Globe / E27 / 5 W (40 W) / 470 lm / természetes fehér 3db (ZQ6E23-3)
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 3 db, doboz
Méretek: 74 × 45 × 45 mm
Feszültség: 230 V~/50 Hz
Fényáram: 470 lm
Garancia-időszak: 3 év
Fény színe: természetes fehér
Sugárzási szög: 220°
Fogyasztás: 5 W
Chipek száma: 8.0
Chipek típusa: 2835
Dimmelhető: nem
Élettartam: 30 000 óra
Energiaosztály: F
Fényhasznosítás: 78 lm/W
Foglalat: E27
Forma: Mini Globe
Helyettesítő: 40 W
Kapcsolási ciklusok száma: 25 000
Sorozat: CLASSIC
Színhőmérséklet: 4 000 K
Színvisszaadási index (cri): Ra >80
Technológia: LED
Teljesítménytényező: 0,5
| Termék ID: | #6031304 |
| Cikkszám: | ZQ1121.3 |
| EAN kód: | 8592920128121 |
| Chipek száma: | 8 |
| Chipek típusa: | 2835 |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 30 000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényhasznosítás: | 78 lm/W |
| Feszültség: | 230 V-/50 Hz |
| Sugárzási szög: | 220° |
| Színhőmérséklet: | 4 000 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| Teljesítménytényező: | 0,5 |