EMOS - ZQ6E44, LED izzó Classic Mini Globe / E27 / 6, 5 W (60 W) / 806 lm / Hideg fehér (ZQ6E44)
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 1 db, kis doboz
Méretek: 45 × 45 × 77 mm
Feszültség: 230 V~/50 Hz
Fényáram: 806 lm
Garancia-időszak: 3 év
Fény színe: hideg fehér
Sugárzási szög: 150°
Fogyasztás: 6,5 W
Chipek típusa: SMD
Dimmelhető: nem
Élettartam: 30 000 óra
Energiaosztály: E
Fényhasznosítás: 124 lm/W
Foglalat: E27
Forma: Mini Globe
Helyettesítő: 60 W
Kapcsolási ciklusok száma: 30 000
Sorozat: CLASSIC
Színhőmérséklet: 6 500 K
Színvisszaadási index (cri): Ra >80
Technológia: LED
Teljesítménytényező: 0.50
| Termék ID: | #6029661 |
| Cikkszám: | ZQ6E44 |
| EAN kód: | 8592920128039 |
| Chipek típusa: | SMD |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 30 000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényhasznosítás: | 124 lm/W |
| Feszültség: | 230 V-/50 Hz |
| Sugárzási szög: | 150° |
| Színhőmérséklet: | 6 500 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| Teljesítménytényező: | 0.50 |