EMOS - ZQ8333A, LED izzó Classic MR16 / GU10 / 4, 2 W (36 W) / 333 lm / meleg fehér (ZQ8333A)
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 1 db, kis doboz
Méretek: 52 × 50 × 50 mm
Feszültség: 230 V~/50 Hz
Fényáram: 333 lm
Garancia-időszak: 3 év
Fény színe: meleg fehér
Sugárzási szög: 110°
Fogyasztás: 4,2 W
Chipek típusa: SMD
Dimmelhető: nem
Élettartam: 30 000 óra
Energiaosztály: F
Fényhasznosítás: 93 lm/W
Foglalat: GU10
Forma: MR16
Helyettesítő: 36 W
Kapcsolási ciklusok száma: 25 000
Sorozat: CLASSIC
Színhőmérséklet: 2 700 K
Színvisszaadási index (cri): Ra >80
Technológia: LED
Teljesítménytényező: 0.52
| Termék ID: | #6033507 |
| Cikkszám: | ZQ8333A |
| EAN kód: | 8592920125380 |
| Chipek típusa: | SMD |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 30 000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényhasznosítás: | 93 lm/W |
| Feszültség: | 230 V-/50 Hz |
| Sugárzási szög: | 110° |
| Színhőmérséklet: | 2 700 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| Teljesítménytényező: | 0.52 |