EMOS - ZQ8E12, LED izzó Classic MR16 / GU10 / 3 W (32 W) / 345 lm / Meleg fehér (ZQ8E12)
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 1 db, kis doboz
Méretek: 50 × 50 × 58 mm
Feszültség: 230 V~/50 Hz
Fényáram: 345 lm
Garancia-időszak: 3 év
Fény színe: meleg fehér
Sugárzási szög: 100°
Fogyasztás: 3 W
Chipek típusa: SMD
Dimmelhető: nem
Élettartam: 30 000 óra
Energiaosztály: E
Fényhasznosítás: 115 lm/W
Foglalat: GU10
Forma: MR16
Helyettesítő: 32 W
Kapcsolási ciklusok száma: 30 000
Sorozat: CLASSIC
Színhőmérséklet: 3 000 K
Színvisszaadási index (cri): Ra >80
Technológia: LED
Teljesítménytényező: 0,40
| Termék ID: | #6029900 |
| Cikkszám: | ZQ8E12 |
| EAN kód: | 8592920128275 |
| Chipek típusa: | SMD |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 30 000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényhasznosítás: | 115 lm/W |
| Feszültség: | 230 V-/50 Hz |
| Sugárzási szög: | 100° |
| Színhőmérséklet: | 3 000 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| Teljesítménytényező: | 0,40 |