EMOS - ZQ9545, LED izzó Classic JC / G9 / 4 W (40 W) / 470 lm / természetes fehér (ZQ9545)
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 1 db, kis doboz
Méretek: 52 × 19 × 19 mm
Feszültség: 230 V~/50 Hz
Fényáram: 470 lm
Garancia-időszak: 3 év
Fény színe: természetes fehér
Sugárzási szög: 320°
Fogyasztás: 4 W
Chipek száma: 34.0
Chipek típusa: SMD
Dimmelhető: nem
Élettartam: 30 000 óra
Energiaosztály: E
Fényhasznosítás: 118 lm/W
Foglalat: G9
Forma: JC
Helyettesítő: 40 W
Kapcsolási ciklusok száma: 25 000
Sorozat: CLASSIC
Színhőmérséklet: 4 000 K
Színvisszaadási index (cri): Ra >80
Technológia: LED
Teljesítménytényező: 0,48
| Termék ID: | #6029019 |
| Cikkszám: | ZQ9545 |
| EAN kód: | 8592920119099 |
| Chipek száma: | 34 |
| Chipek típusa: | SMD |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 30 000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényhasznosítás: | 118 lm/W |
| Feszültség: | 230 V-/50 Hz |
| Sugárzási szög: | 320° |
| Színhőmérséklet: | 4 000 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| Teljesítménytényező: | 0,48 |