EMOS - ZQW322R, LED izzó GoSmart gyertya / E14 / 4, 8 W (40 W) / 470 lm / RGB / dimmelhető / Wi-Fi (ZQW322R)
0 / 5
0 / 5
EMOS izzók jellemzői
Az okosotthon további érzékelővel és termékkel való bővítése
Lehetővé teszi a plusz érzékelők és termékek automatizálását
Kommunikáci s protokollok WiFi/Zigbee 3.0/BLE/SigMesh
Kompatibilis az EMOS GoSmart termékekkel és TUYA eszközökkel
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 1 db, kis doboz
Méretek: 37 × 37 × 110 mm
Feszültség: 230 V~/50 Hz
Fényáram: 470 lm
Garancia-időszak: 2 év
Fény színe: RGB
Sugárzási szög: 180°
Fogyasztás: 4,8 W
Chipek típusa: SMD
Dimmelhető: igen
Élettartam: 20 000 óra
Energiaosztály: F
Fényhasznosítás: 98 lm/W
Foglalat: E14
Forma: gyertya
Helyettesítő: 40 W
Kapcsolási ciklusok száma: 15 000
Sorozat: GoSmart
Színhőmérséklet: 2 700–6 500 K
Színvisszaadási index (cri): Ra >80
Technológia: LED
Teljesítménytényező: 0,48
| Termék ID: | #6030687 |
| Cikkszám: | ZQW322R |
| EAN kód: | 8592920120217 |
| Chipek típusa: | SMD |
| Dimmelhető: | igen |
| Élettartam: | 20 000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényhasznosítás: | 98 lm/W |
| Feszültség: | 230 V-/50 Hz |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | 2 700–6 500 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| Teljesítménytényező: | 0,48 |