EMOS - ZQZ515R, LED izzó GoSmart A60 / E27 / 11 W (75 W) / 1 050 lm / RGB / dimmelhető / Zigbee (ZQZ515R)
0 / 5
0 / 5
EMOS izzók jellemzői
Az okosotthon további érzékelővel és termékkel való bővítése
Lehetővé teszi a plusz érzékelők és termékek automatizálását
Kommunikáci s protokollok WiFi/Zigbee 3.0/BLE/SigMesh
Kompatibilis az EMOS GoSmart termékekkel és TUYA eszközökkel
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 1 db, kis doboz
Méretek: 60 × 60 × 125 mm
Feszültség: 230 V~/50 Hz
Fényáram: 1 050 lm
Garancia-időszak: 2 év
Fény színe: RGB
Sugárzási szög: 200°
Fogyasztás: 11 W
Chipek típusa: SMD
Dimmelhető: igen
Élettartam: 20 000 óra
Energiaosztály: F
Fényhasznosítás: 95 lm/W
Foglalat: E27
Forma: A60
Helyettesítő: 75 W
Kapcsolási ciklusok száma: 15 000
Sorozat: GoSmart
Színhőmérséklet: 2 700–6 500 K
Színvisszaadási index (cri): Ra >80
Technológia: LED
Teljesítménytényező: 0,58
| Termék ID: | #6030825 |
| Cikkszám: | ZQZ515R |
| EAN kód: | 8592920121108 |
| Chipek típusa: | SMD |
| Dimmelhető: | igen |
| Élettartam: | 20 000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényhasznosítás: | 95 lm/W |
| Feszültség: | 230 V-/50 Hz |
| Sugárzási szög: | 200° |
| Színhőmérséklet: | 2 700–6 500 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | Ra >80 |
| Teljesítménytényező: | 0,58 |