Energizer - LED izzó, E27, normál gömb, 11, 1W (75W), 1055lm, 4000K, ENERGIZER (ELED19) (5050028262244)
0 / 5
0 / 5
A LED izzó, E27, normál gömb, 11W (75W), 1055lm, 4000K, ENERGIZER (ELED19) Az ENERGIZER megbízható minőséget képvisel a világítástechnika terén is. Innovatív LED-es fényforrásai a legszigorúbb szabványok szerint készültek. -fejelés: A60 gömb -foglalat: E27 -névleges teljesítmény: 11 W -hagyományos izzó megfelelés: 75 W -színhőmérséklet: 4000K -fényáram: 1055 Lm -élettartam: 10.000 óra-hez készült, kiváló minőségű nyomtatási megoldást kínál. Tökéletes választás azok számára, akik megbízható teljesítményre vágynak. Az ENERGIZER megbízható minőséget képvisel a világítástechnika terén is. Innovatív LED-es fényforrásai a legszigorúbb szabványok szerint készültek. -fejelés: A60 gömb -foglalat: E27 -névleges teljesítmény: 11,1 W -hagyományos izzó megfelelés: 75 W -színhőmérséklet: 4000K -fényáram: 1055 Lm -élettartam: 10.000 óra Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége: Energizer Trading Ltd. Sword house, Totteridge Road, High Wycombe, UK, HP13 6DG. consumer. serviceEU@energizer. com www. energizer. eu
| Termék ID: | #6031387 |
| Cikkszám: | 5050028262244 |
| EAN kód: | 5050028262244 |
| Alcsoport: | LED |
| Élettartam: | 10000 óra |
| Energia felhasználás: | 11 W |
| Fényáram erőssége / lumen: | 1055 lm |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Forma: | gömb |
| Referencia teljesítmény: | 75 W |
| Szabályozhatóság: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színhőmérséklet típusa: | semleges |