Energizer - LED izzó, E27, normál gömb, 13, 8W (100W), 1521lm, 3000K, ENERGIZER (ELED21) (5050028252979)
0 / 5
0 / 5
Az ENERGIZER megbízható minőséget képvisel a világítástechnika terén is. Innovatív LED-es fényforrásai a legszigorúbb szabványok szerint készültek. -fejelés: A60 gömb -foglalat: E27 -névleges teljesítmény: 13,8 W -hagyományos izzó megfelelés: 100 W -színhőmérséklet: 3000K -fényáram: 1521 Lm -élettartam: 10.000 óra Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége: Energizer Trading Ltd. Sword house, Totteridge Road, High Wycombe, UK, HP13 6DG. consumer. serviceEU@energizer. com www. energizer. eu
| Termék ID: | #6029694 |
| Cikkszám: | 5050028252979 |
| EAN kód: | 5050028252979 |
| Alcsoport: | LED |
| Élettartam: | 10000 óra |
| Energia felhasználás: | 13.5 W |
| Fényáram erőssége / lumen: | 1521 lm |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Forma: | gömb |
| Referencia teljesítmény: | 100 W |
| Szabályozhatóság: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Színhőmérséklet típusa: | meleg |