Energizer - LED izzó, GU10 spot, 3, 1W (35W), 230lm, 3000K, ENERGIZER (ELED01) (5050028252740)
0 / 5
0 / 5
A LED izzó, GU10 spot, 3,1W (35W), 230lm, 3000K, ENERGIZER (ELED01) Az ENERGIZER megbízható minőséget képvisel a világítástechnika terén is. Innovatív LED-es fényforrásai a legszigorúbb szabványok szerint készültek. -fejelés: szpot -foglalat: GU10 -névleges teljesítmény: 3,1 W -hagyományos izzó megfelelés: 35 W -színhőmérséklet: 3000K -fényáram: 230 Lm -élettartam: 10.000 óra-hez készült, kiváló minőségű nyomtatási megoldást kínál. Tökéletes választás azok számára, akik megbízható teljesítményre vágynak. Az ENERGIZER megbízható minőséget képvisel a világítástechnika terén is. Innovatív LED-es fényforrásai a legszigorúbb szabványok szerint készültek. -fejelés: szpot -foglalat: GU10 -névleges teljesítmény: 3,1 W -hagyományos izzó megfelelés: 35 W -színhőmérséklet: 3000K -fényáram: 230 Lm -élettartam: 10.000 óra Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége: Energizer Trading Ltd. Sword house, Totteridge Road, High Wycombe, UK, HP13 6DG. consumer. serviceEU@energizer. com www. energizer. eu
| Termék ID: | #6028830 |
| Cikkszám: | 5050028252740 |
| EAN kód: | 5050028252740 |
| Alcsoport: | LED |
| Élettartam: | 10000 óra |
| Energia felhasználás: | 3.1 W |
| Fényáram erőssége / lumen: | 230 lm |
| Foglalat típusa: | GU10 |
| Forma: | spot |
| Referencia teljesítmény: | 35 W |
| Szabályozhatóság: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Színhőmérséklet típusa: | meleg |