Fibram - E27 A60 LED izzó filament 6W 600lm 3000K meleg fehér - 55W-nak megfelelő (FIB01)
0 / 5
0 / 5
Energiatakarékos LED izzó 55W-nak megfelelő Gyártó: FIBRAM Cikkszám: FIB01 Telj esítmény: 6W Fényáram : 600lm Fényszín: meleg fehér Színhőmérséklet: 3000K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: E27 Kivitel: A60 CRI index: Ra>80 Méret: ø60mm x 108mm Szabályozható: Ne m Szín: Víztiszta Anyaga: Üveg Átlagos élettartam: 25000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6029395 |
| Átmérő: | 60 mm |
| Energiaosztály: | F |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 600lm |
| Fényforrás forma: | A60 |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Izzó színhőmérséklete: | Meleg fehér |
| Izzó teljesítménye: | 6W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Teljesítmény: | 6W |
| Típus: | A60 |