FLAMMA+ 4, 6W=50W E27 450 lumen melegf. LED szpot 3évGar
0 / 5
0 / 5
FLAMMA+ E27/230V-os EPISTAR © SMD2835 LED-es kiváló ár/értékű szpot otthoni és professzionális felhasználásra. Univerzális termék: általános, vagy helyi megvilágítás kialakítására is alkalmas. A termék nagy előnye, hogy 130°-os szórásszöggel rendelkezik, így viszonylag kis távolságból is nagy területet világít meg. /A hagyományos halogén szpotok, valamint sok más LED szpot is viszonylag kis szórásszögű. / A FLAMMA+ 28 EPISTAR © SMD2835 LED-del szerelt fényforrás fényhatása egy hagyományos, közel 100 W-os körtééhez hasonló, ha a megvilágítandó felület felé van fordítva. 40 W és 50 W-os halogének kiváltása oldható meg vele. 1 m távolságból 180, 2 m távolságból 70 lux fényt ad. LED szpotunk fogyasztása mindössze 4,6 W. Mérete megegyezik a halogén szpotokéval, így egy az egyben kicserélheti őket. A fényforrás hűtőbordái mindössze 55°C fokra melegszenek működés közben, így kisebb helyre is beépíthető a felforrósodó halogénekhez képest. Tekintse meg Lámpatestek, LED szpot beépítőkeretek menüpontunkat! Technikai információ: az SMD LED-ek képviselik ma az aranyközéputat a LED-ek között, minőségük, fényük és áruk miatt. Cégünk kizárólag minőségi taiwani SMD LED-eket használ LED lámpáinkban, LED izzóinkban, melyekre 3 év garanciát nyújtunk. Mik az előnyei a minőségi EPISTAR © SMD LED szpotoknak? 1. Szép, egyenletes, homogén fényt adnak. 2. Az EPISTAR © SMD LED-ek a legmodernebb technológiával készülnek (lásd bővebben a GY. I. K. -ban!) 3. Nincsenek eltérű fényű és színű LED-ek ugyanazon a LED szpoton. 4. Magas a színhűség, azaz későbbi bővítéskor is ugyanazt a színű és fényű terméket kapja. Ajánlás: Minden olyan helyre, ahol 230V áll rendelkezésre! Helyi megvilágításra : kis távolságból (0,3-0,5m) kirakat, vitrin, fürdőszobai tükör, konyhapult, képek, festmények, tárgyak, áru megvilágítása. Alkalmas olvasólámpába is ugyanilyen kis távolságból. Fővilágításra : mennyezetre szerelve általános, szórt fényű LED világítást alakíthatunk ki. /Ahol több fényre van szükség, ott kombinálhatjuk őket szűk szórásszögű LED szpotjainkkal. / Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 61290, - Ft 50 W-os hagyományos halogén égőről történő csere esetén(30.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 50 W-os hagyományos halogén égő 67500 Ft-ot, - FLAMMA+ 4,6W=50W 450 lumen LED szpot 6210 Ft-ot fogyaszt. LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6031468 |
| Búra típusa: | lencse |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 30.000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fényáram: | 450 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/230V, hagyományos becsavarós |
| Garancia: | 36 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| LED-ek száma és típusa: | 28 db 2835-es EPISTAR© SMD LED |
| Lencse típusa: | üveg |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 50 mm / 70 mm / 50 mm |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 3000 Kelvin |
| Színvisszaadás: | Ra80 |
| Szórásszög: | 130° |
| Teljesítményfelvétel: | 4,6 W |
| Teljesítménytényező: | min. 0,4 |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40°C-ig |
| Védettség: | IP40, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |