Forever Light - LED dekor izzó E27 G45 2W 230v piros 5 db (RTV003602)
0 / 5
0 / 5
A színes E27 G45 2W-os izzók tökéletesek a LED-füzérekbe!Az élénk színek és a könnyű csere azt jelenti, hogy a világítást mindig a környezet dekorációjához igazíthatja és a kívánt színhatást hozhatja létre!Az izzókat 5 darabos kiszerelésben kínáljuk, és a 7 szín széles választéka lehetővé teszi, hogy a fényt az egyéni igényeihez igazítsa. A 2W-os izzó a következő színekben kapható: fehér, sárga, narancs, rózsaszín, piros, lila és kék.
| Termék ID: | #6033112 |
| Átmérő: | 45 mm |
| Be/kikapcsolások száma: | > 15 000 |
| Dióda típus: | SMD2835 |
| Élettartam: | 30 000 óra |
| Fényerő: | 5 lm |
| Feszültség: | 220 - 240 V (50 Hz) |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 6 hónap |
| Kiváltó teljesítmény: | 10 W |
| Ledek száma: | 4 |
| Magasság: | 86 mm |
| Sugárzási szög: | 220° |
| Szín visszaadási index CRI: | > 80 |
| Tanúsítvány: | CE ROHS |
| Teljesítmény: | 2 W |
| Üzemi körülmények: | -20°C to +45°C |