Gledopto - Pro RGB+CCT (fehér + színes fényű), GU10 foglalatú okos izzó, Zigbee + RF vezérléssel (GLE-LAM-5WGU10-ZB)
0 / 5
0 / 5
A Gledopto RGB+CCT, GU10 foglalatú Zigbee-s okosizzója fényerő-szabályozható fehér + színes okosizzó is egyben; mely hozzákapcsolható (többek között) eWeLink, Tuya / SmartLife és Aeotec SmartThings Zigbee hub-hoz is. Szabványos Zigbee 3.0 termékként egy sor más Zigbee átjáróval is kompatibilis. A Gledopto más Pro sorozatú termékeihez hasonlóan a GU10 okosizzó nem csak Zigbee 3.0 protokollt támogat a vezeték nélküli okosvezérléshez, hanem 2.4GHz-es Gledopto RF távirányítókról és fali panelekről is kapcsolható. Plug&Play megoldásként egyszerűen üzembe helyezhető: csak ki kell csavarni a régi izzót és a helyére becsavarni a GLEDPTO RGB + CCT (GU10) Zigbee-s okosizzót. A Zigbee 3.0 protokollnak köszönhetően a Zigbee átjárók széles körével kompatibilis, többek között az összes tesztelt eWeLink app-kompatibilis Zigbee átjáróval, a Tuya / SmartLife Zigbee átjárókkal, az Aeotec SmartThings hub-al is párosítható és onnan vezérelhető. Kompatibilis Philips Hue hub-al, Apple HomeKit kompatibilis Zigbee ártjárókkal és a legnépszerűbb Zigbee USB stick-ekkel is (pl. Conbee II). Helyi vezeték nélküli táviárnyítást is támogat:a Gledopto más Pro sorozatú termékeihez hasonlóan a GU10 okosizzó nem csak Zigbee 3.0 protokollt támogat a vezeték nélküli okosvezérléshez, hanem 2.4GHz-es Gledopto RF távirányítókról és fali panelekről is kapcsolható. Az app-ból / hub automatizációkból való vezérelhetőség, és a helyi távirányíthatóság mellett a Zigbee hub-tól függően hangvezérlést is támogat. Az izzó színhőmérséklete is állítható (fehér fény esetén), állítható a fényerő (színes és fehér fény esetén is), és max 16 millió színt támogat színes fény esetén. A korszerű RGB + CCT izzóban külön LED van meleg fehér (4db), hideg fehér (4 db) számára, valamint RGB / színes fény számára (2 db), ezek kombinálásával állítja elő az izzó a kívánt melegségű és színű fényt. A GU10-es foglalatú spot izzó 30 fokos tartományben bocsátja ki a fényt. A 80 feletti CRI index magas színhűséget garantál. A Zigbee 3.0 protokollt használó okosizzó egyben Zigbee mesh-ként is működik, így a Zigbee átjárótól távolabb telepített Zigbee eszközök felé Zigbee jeltovábbítóként is működik. Terméktulajdonságok:
a GU10 spot lámpa izzófoglalattal kompatibilis spot izzó
energiatakarékos, alacsony fogyasztású LED technológia: 5W max fogyasztással
Feszültség: 100-240V
fényáram: 300-450 lm (szabályozható erősségű), leadott fényt biztosít
CRI: >80
fehér fény színhőmérséklete: 2700K-6500K
szükséges egy Zigbee gateway a használatához
szabványos Zigbee 3.0 protokollt használ, mely széles körű Zigbee gateway kompatibilitást biztosít
eWeLink app (eWeLink Zigbee átjáró esetén), Tuya / SmartLife app (Tuya Zigbee gateway esetén) és SmartThings hub kompatibilis egyaránt, valamit párosítható Conbee II Zigbee USB stick-el és Apple HomeKit kompatibilis Zigbee hub-okkal is, valamint Philps Hue hub-al is.
Zigbee mesh funkciót is támogat
| Termék ID: | #6030829 |
| EAN kód: | 5999572031954 |
| Emag.hu product ID: | 5999572031954 |
| Energetikai osztály: | A+ |
| Energiacímke: | A+ |
| Fényerő: | 300-450 lm |
| Foglalat: | GU10 |
| Kommunikáció: | Zigbee |
| Kompatibilitás: | SmartThings |
| Méret: | 4,95 × 4,95 × 5,8 cm |
| Működési hőmérséklet-tartomány: | -20°C – 60°C |
| Súly: | 0.1 kg |
| Színhőmérséklet: | szabályozható: 2200K-6500K |
| Teljesítmény: | max. 5W |
| Zigbee kapcsolat: | Igen |