GLOBO - E27 LED fényforrás, 7W, 850lm, hidegfehér, víztiszta üveg (11527C)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027510 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 125 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Lámpatest fényáram: | 850 lm |
| Magasság méret: | 175 mm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szín: | áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |