GTV - G4 3.5W 320lm (LD-G4P35W-40)
0 / 5
0 / 5
Foglalat G4 Feszültség 12 Volt DC Teljesítmény 3,5 Watt Fényáram 320 Lumen Színhőmérséklet Természetes fehér (4000 K) Átmérő 41 mm Vastagság 9,8 mm Energiahatékonyság 90 lumen/Watt Sugárzási szög (°) 360 ° LED chip típus 24 db SMD 3014 Fényerőszabályzás Nem dimmelhető Élettartam 20 000 óra Kapcsolási ciklus > 15 000 Színvisszaadási index (CRI) RA>80 Kiváltott fényforrás kb. 20-25 Watt halogén Tanúsítványok CE, RoHS Led tápegység a termékhez: //www. vilagitasok. hu/led-tapegysegek-k36715
| Termék ID: | #6028604 |
| Élettartam: | 40000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | G4 |
| Fényáram: | 320 lm |
| Fényhasznosítás: | 90 lm/W |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 3.5 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |