GTV - LD-E14P35W-30 LED izzó 3, 5W, E14, SMD 2835, meleg fehér, AC220-240V, sugárzási szög 360°, 320lm, 38mA, 3000K (LD-E14P35W-30)
0 / 5
0 / 5
Garancia - 3 év;
Élettartam – 40 000 óra;
Fényerő - 320 lm;
Világos szín – 3000 K;
Teljesítmény-egyenérték - 3,5 W = 30 W.
| Termék ID: | #6029553 |
| CE nyilatkozat: | igen |
| Fényáram: | 320lm |
| Foglalat: | E14 |
| Névleges áram: | 38mA |
| Súly: | 12g |
| Szabályozható: | nem |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Tápfeszültség: | AC Frekvencia: 50-60Hz |
| Teljesítmény: | 3.5W |
| Teljesítménytényező: | > 0,4 (PF) |