Hama - 176547
4 / 5
4 / 5
Multifunkciós WiFi LED fényforrás, használható hatásvilágításhoz vagy különleges világítási környezet kialakításához Vezérelhető az alkalmazáson keresztül akár távolról is Több izzó egyszerre vezérelhető egyetlen jellel Beállítások: bekapcsolás / kikapcsolás, fokozat nélküli fényerő, színváltás Higany és ólom mentes Rendszerkövetelmények: Android 4.3 / iOS 8.0 vagy újabb Megjegyzés a fogyasztók számára: Az opcionális bővítés lehetővé teszi az eszközök vezérlését az Amazon Alexa-on keresztül (külön megvásárolható). Ehhez az Alexa alkalmazásban aktiválni kell a szükséges'Alexa Skill'-t. Az eredeti "Hama Smart" felhasználói fiókot amihez az Alexa csatlakozik. Ez lehetővé teszi az eszközök vezérlését hangvezérléssel (például bekapcsolás / kikapcsolás, fokozat nélküli fényerő, színváltás, jelenetek létrehozása). LED típus: SMD Névleges élettartam: 25000 óra A kapcsolási ciklusok száma (min.): 15000 Működési pozíció: 360 ° Optimális környezeti hőmérséklet: 25 ° C Egyenértékű egy 60 W-os izzólámpával Foglalat: E 27 Átmérő: 60 mm A méretek eltérnek a szabványosított izzó típusától: Igen Magasság: 118 mm Nettó tömeg: 80 gr Névleges élettartam: 25000 óra Hálózati frekvencia: 50 Hz Névleges fénykibocsátás: 806 lm Névleges áramfelvétel: 10 W Működési feszültség: 230 V
| Termék ID: | #6030170 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 806 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 10 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Típus: | LED izzó |