Horozk Electrik - LED fényforrás 18W, E27, 4200K ( PREMIER-18 4200K ) (PREMIER-18 4200K)
0 / 5
0 / 5
fényforrás típusa: SMD LED fényforrás kialakítása: körte teljesítmény: 18 W élettartam: 25.000 h energiafogyasztás: súlyozott energiafogyasztás: 18 kWh/1000 h foglalat: E27 színhőmérséklet: 4200 K fényerő: 1850 lm energiahatékonysági osztály: F egyéb információ: a termék 1:1 méretben nyomtatható energiacímkéje megtalálható a weboldal„Letölthető dokumentumok menüpontjában
| Termék ID: | #6028632 |
| Cikkszám: | PREMIER-18 4200K |
| EAN kód: | 8680985556420 |
| élettartam: | 25.000 h |
| Energiacímke: | https://www.somogyi.hu/data/product_documents/17794_1_03_04.pdf |
| energiafogyasztás: | súlyozott energiafogyasztás: 18 kWh/1000 h |
| energiahatékonysági osztály: | F |
| fényerő: | 1850 lm |
| fényforrás kialakítása: | körte |
| fényforrás típusa: | SMD LED |
| foglalat: | E27 |
| Gyártói készlet: | Több, mint 100 db a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| színhőmérséklet: | 4200 K |
| teljesítmény: | 18 W |
| Termékinformációs adatlap: | https://www.somogyi.hu/data/product_documents/17794_1_03_01.pdf |
| VTSZ: | 8543709099 |