IsoLED - 4W 2200K E27 vintage LED fényforrás IsoLED (ISO 115071)
0 / 5
0 / 5
E27 Vintage Line LED vízcsepp borostyán, 4W 2200K
| Termék ID: | #6029832 |
| Anyag: | üveg |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| CRI: | 90 |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 240 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 80mm x 320mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Szín: | átlátszó |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4W |