IsoLED - 8W 2200K E27 dimmelhető vintage LED fényforrás IsoLED (ISO 113320)
0 / 5
0 / 5
E27 T45 Vintage Line fényforrás, 8 W ultra meleg fehér, dimmelhető. Dimmelési tartomány: a fénykibocsátás 20-100%-a TRIAC dimmerrel. Ajánljuk a fázisszögű dimmelő működtető használatát. A villogási komponens a használt dimmelő működtetőtől és a dimmelés típusától függ. Dimmelés nélküli állapotban villogásmentes.
| Termék ID: | #6029880 |
| Anyag: | üveg |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| CRI: | 80 |
| Dimmelhető: | igen |
| Fényáram: | 600 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 45mm x 125mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Szín: | átlátszó |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 8W |