Kanlux - 0, 9W KÉK E27 LED fényforrás Kanlux (KL 26039)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033865 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 8 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 45mm x 87mm |
| Működtető feszültség: | 220-240V |
| Sugárzási szög: | 220° |
| Színhőmérséklet: | kék |
| Teljesítmény: | 0,9W |