Kanlux - 11, 5W RGBCCT E27 LED fényforrás Kanlux (KL 33642)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028973 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 1055 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év |
| Méret: | D: 60mm x 118mm |
| Működtető feszültség: | 220-240V |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | meleg/természetes/hideg fehér + RGB |
| Teljesítmény: | 11,5W |