Kanlux - 22955 RAPID HI v2 E27-WW LED fényforrás, E27 foglalat, 1520 lm, 13W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 3000 K (Kanlux 22955) (22955)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 22955 RAPID HI v2 E27-WW LED fényforrás, E27 foglalat, 1520 lm, 13W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 3000 K (Kanlux 22955)
| Termék ID: | #6033045 |
| Cikkszám: | 22955 |
| EAN kód: | 5905339229557 |
| Élettartam: | 15000 h |
| Fényerő: | 1520 lm |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/KANLUX/katalog_KANLUX_2022_hu.pdf |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 13W |
| Névleges üzemi frekvencia: | 50 Hz |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Színvisszaadási index: | 80 |
| Vámtarifaszám: | 85395200 |