Kanlux - 23429 BILO 4, 9W E14-WW fényforrás, E14 foglalat, 470lm, 4, 9W teljesítmény, 15000h élettartammal, 220-240V, 3000K (Kanlux 23429) (23429)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 23429 BILO 4,9W E14-WW fényforrás, E14 foglalat, 470lm, 4,9W teljesítmény, 15000h élettartammal, 220-240V, 3000K (Kanlux 23429)
| Termék ID: | #6029924 |
| Cikkszám: | 23429 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 4,9W |
| Foglalat fajtája: | E14 |
| Foglalat típusa: | E14 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 4,9W |