Kanlux - 24529 ZUBI LED 4W E14-NW fényforrás, E14 foglalat, 520lm, 4W teljesítmény, 20000h élettartammal, 220-240V, 4000K (Kanlux 24529) (24529)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 24529 ZUBI LED 4W E14-NW fényforrás, E14 foglalat, 520lm, 4W teljesítmény, 20000h élettartammal, 220-240V, 4000K (Kanlux 24529)
| Termék ID: | #6027795 |
| Cikkszám: | 24529 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 4W |
| Foglalat fajtája: | E14 |
| Foglalat típusa: | E14 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 4W |