Kanlux - 26766 BILO 6, 5W E14-NW fényforrás, E14 foglalat, 806lm, 6, 5W teljesítmény, 20000h élettartammal, 220-240V, 4000K (Kanlux 26766) (26766)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 26766 BILO 6,5W E14-NW fényforrás, E14 foglalat, 806lm, 6,5W teljesítmény, 20000h élettartammal, 220-240V, 4000K (Kanlux 26766)
| Termék ID: | #6032993 |
| Cikkszám: | 26766 |
| A termék színe: | szürke |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 6,5W |
| Foglalat fajtája: | E14 |
| Foglalat típusa: | E14 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 6,5W |