Kanlux - 31204 A60 N 9, 5W E27-WW LED fényforrás, E27 foglalat, 1050 lm, 9, 5W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 3000 K (Kanlux 31204) (31204)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 31204 A60 N 9,5W E27-WW LED fényforrás, E27 foglalat, 1050 lm, 9,5W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 3000 K (Kanlux 31204)
| Termék ID: | #6032939 |
| Cikkszám: | 31204 |
| EAN kód: | 8595665312046 |
| Élettartam: | 15000 h |
| Fényerő: | 1050 lm |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/KANLUX/katalog_KANLUX_2022_hu.pdf |
| Névleges feszültség: | 220-240 AC |
| Névleges teljesítmény: | 9,5W |
| Névleges üzemi frekvencia: | 50 Hz |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Színhőmérséklet besorolása: | melegfehér |
| Színvisszaadási index: | Ra>80 |
| Vámtarifaszám: | 85395200 |